perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hotel në italisht

Fjalë: hotel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): albergo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian hotel, hotel transylvania, hotel tirana, hotel splendid budva, hotel rogner, hotel palace durres, hotel në italisht, albergo në shqip
hotel në italisht

Fjalë të ngjashme

rezultat uzivo jetoj per ty poezi