perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në italisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): credito, finanziamento, mutuo, prestito
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në italisht, credito në shqip
hua në italisht