perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në italisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): imprestare, mutuare, prestare
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në italisht, imprestare në shqip
huaj në italisht