perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në italisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): perdere, smarrire, sprecare, fallire
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në italisht, perdere në shqip
humbas në italisht

Fjalë të ngjashme

tokë ne shitje dru sjodin