perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në italisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): individuale, personale, singolo, intimo, singolare, particolare, peculiare, rispettivo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në italisht, individuale në shqip
individual në italisht

Fjalë të ngjashme

top bast piknik 72 lirik