perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në italisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): industria
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në italisht, industria në shqip
industri në italisht

Fjalë të ngjashme

vjel do obchodu merrjap kaptest