perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në italisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): no, non
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në italisht, no në shqip
jo në italisht