perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në italisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): abboccare, addentare, azzannare, mangiucchiare, mordere, morsicare, rosicchiare, addentatura, morso
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kafshoj, kafshoj në italisht, abboccare në shqip
kafshoj në italisht