perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në italisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): spiga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në italisht, spiga në shqip
kalli në italisht