perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në italisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (11): capo, capocchia, capoccia, mente, principale, promontorio, testa, testata, intestazione, rubrica, titolo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kokë, kokë në italisht, capo në shqip
kokë në italisht