perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kolltuk në italisht

Fjalë: kolltuk (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): poltrona, seggiola, sedere, sedia, sedile, seggio
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kolltuk, selimoglu koltuk, rahat koltuk, koltuk takımları, kolltuqe per shtepi, kolltuqe kende, kolltuk në italisht, poltrona në shqip
kolltuk në italisht