perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në italisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (12): comandare, comprovare, dimostrare, indicare, ordinare, provare, fare, predicare, comando, decretare, prescrivere, impegnare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian komandoj, komandoj në italisht, comandare në shqip
komandoj në italisht