perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në italisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): bottone, accento, fermacarte, pulsante, tasto
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kopsë, kopsë në italisht, bottone në shqip
kopsë në italisht