perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në italisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (13): ampiezza, area, distesa, raggio, regione, spazio, territorio, zona, circonferenza, circoscrizione, distretto, mandamento, fascia
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian krahinë, krahinë në italisht, ampiezza në shqip
krahinë në italisht