perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në italisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): ammutinato, ribelle, riottoso
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kryengritës, kryengritës në italisht, ammutinato në shqip
kryengritës në italisht

Fjalë të ngjashme

reliv products koncert per 7 marsin