perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në italisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (32): girare, mescolare, roteare, ruotare, storcere, torcere, volgere, volteggiare, girarsi, rigirare, rotare, virare, fatturato, girata, giro, rivoluzione, rotazione, capovolgere, distogliere, ribaltare, rivolgere, rivoltare, voltare, rendere, restituire, ribattere, ricambiare, rimandare, rimborsare, rimettere, rinviare, tornare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kthej, kthej në italisht, girare në shqip
kthej në italisht

Fjalë të ngjashme

lidh pc me tv