perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në italisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): alcuno, chiunque, qualsiasi, qualunque
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në italisht, alcuno në shqip
kushdo në italisht

Fjalë të ngjashme

merrjap dem atlas