perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në italisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (7): allarme, panico, sgomento, angoscia, ansia, spavento, timore
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në italisht, allarme në shqip
kushtrim në italisht