perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lëkurë në italisht

Fjalë: lëkurë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): carnagione, cute, epidermide, pelle, buccia, corteccia, crosta, scorza, conchiglia, guscio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lëkurë, lëkurë në italisht, carnagione në shqip
lëkurë në italisht