perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lag në italisht

Fjalë: lag (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): bagnare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lag, lag switch, lag screw, lag meaning, lag ja.pavaresia.vlore, lag ja gale mp3 download, lag në italisht, bagnare në shqip
lag në italisht