perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në italisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (15): agile, leggero, lesto, lieve, snello, svelto, frivolo, incauto, incosciente, noncurante, spensierato, agevole, facile, piano, semplice
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lehtë, lehtë në italisht, agile në shqip
lehtë në italisht