perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në italisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): ammettere, concedere, consentire, permettere, lasciare, agevolare, facilitare, accordare, acconsentire, autorizzare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lejoj, lejoj në italisht, ammettere në shqip
lejoj në italisht

Fjalë të ngjashme

vetëm për të qeshur ai report