perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në italisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): autonomia, indipendenza, libertà, agio, disinvoltura, latitudine
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në italisht, autonomia në shqip
liri në italisht

Fjalë të ngjashme

lidhje martesore qengj i vogel