perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në italisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (22): distrarre, divertire, divertirsi, giocare, interpretare, recitare, atto, documento, rappresentare, suonare, combinare, confezionare, fabbricare, fare, lavorare, operare, rendere, accontentare, appagare, assecondare, compiere, soddisfare
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në italisht, distrarre në shqip
luaj në italisht