perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në italisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): lottare, bisticciare, discutere, disputare, ragionare, battagliare, combattere, militare, contrastare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian luftoj, luftoj në italisht, lottare në shqip
luftoj në italisht

Fjalë të ngjashme

furi furi dance interes compuesto