perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në italisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): vallata, valle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian luginë, luginë në italisht, vallata në shqip
luginë në italisht