perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në italisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): fiore, fioritura
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në italisht, fiore në shqip
lule në italisht

Fjalë të ngjashme

adapt or die skuqem në fytyrë