perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në italisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): navigare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian lundroj, lundroj në italisht, navigare në shqip
lundroj në italisht

Fjalë të ngjashme

kap guns ja ke nge fasule me mish vici