perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në italisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (4): mattina, mattinata, mattino, ferito
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në italisht, mattina në shqip
mëngjes në italisht