perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në italisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (13): maestoso, magnifico, ottimo, prelibato, splendido, stupendo, alto, grande, grandioso, grasso, grosso, intenso, tanto
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian madhështor, madhështor në italisht, maestoso në shqip
madhështor në italisht