perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marr në italisht

Fjalë: marr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (36): assumere, levare, ospitare, pigliare, prendere, ricevere, rimuovere, ritirare, afferrare, ottenere, conseguire, cogliere, riprendere, intascare, percepire, riscuotere, sposarsi, accettare, accogliere, adottare, ammettere, concedere, gradire, ipotizzare, presupporre, supporre, varare, capire, sottrarre, denudare, togliere, impegnare, occupare, occuparsi, provvedere, sequestrare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian marr, merrjep traktora, merrjep qen, merrjap, merr taxi, merr, marr në italisht, assumere në shqip
marr në italisht

Fjalë të ngjashme

shkrimtar amerikan vijay tv