perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në italisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): argomentare, cessare, compiere, concludere, finire, smettere, terminare, ultimare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në italisht, argomentare në shqip
mbaroj në italisht