perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbi në italisht

Fjalë: mbi (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (13): a, contro, da, dentro, di, in, su, alto, sopra, attraverso, durante, per, pro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mbi, mbi trucking, mbi solutions, mbi qerpikun tend, mbi probiller, mbi pesha, mbi në italisht, a në shqip
mbi në italisht