perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në italisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): sera, serata
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mbrëmje, mbrëmje në italisht, sera në shqip
mbrëmje në italisht

Fjalë të ngjashme

kam mall per ty krenari the voice