perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në italisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (21): immaginare, opinare, pensare, presupporre, riflettere, ritenere, considerare, meditare, pesare, ponderare, piantare, calcolare, credere, giudicare, processare, stimare, contare, conto, reputare, fede, ragionare
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në italisht, immaginare në shqip
mendoj në italisht