perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në italisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (1): farina
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në italisht, farina në shqip
miell në italisht

Fjalë të ngjashme

cima rrezik tetë kahore