perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në italisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): dolce, mellifluo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në italisht, dolce në shqip
mjalti në italisht

Fjalë të ngjashme

mushtaq khan tokë ne shitje