perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në italisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (8): negare, respingere, ricusare, rifiutare, contraddire, rinnegare, contestare, smentire
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në italisht, negare në shqip
mohoj në italisht