perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

moshë në italisht

Fjalë: moshë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): anni, età, senilità, vecchiaia, vecchiezza, secolo
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian moshë, moshë në italisht, anni në shqip
moshë në italisht