perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në italisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (6): applicarsi, provare, sollecitare, tentare, collaudare, esperimentare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në italisht, applicarsi në shqip
mundohem në italisht