perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në italisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (22): a, contro, da, dentro, di, in, su, con, entro, intorno, per, pro, verso, appresso, deretano, didietro, dietro, dopo, oltre, poi, sedere, tra
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në italisht, a në shqip
në në italisht