perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në italisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (12): composizione, costituzione, costrutto, costruzione, edificio, edilizia, formazione, struttura, architettura, fabbricato, palazzo, stabile
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian ndërtesë, ndërtesë në italisht, composizione në shqip
ndërtesë në italisht