perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndjenjë në italisht

Fjalë: ndjenjë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (9): sensazione, senso, sentimento, affetto, affezione, commozione, emozione, impressione, stampa
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian ndjenjë, ndjenjë në italisht, sensazione në shqip
ndjenjë në italisht

Fjalë të ngjashme

guximtar shqip çast fm