perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në italisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (5): ché, perché, per, pro, siccome
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në italisht, ché në shqip
ngase në italisht