perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në italisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): singolo, una, unico, uno, romito, solitario, solo, certo, qualche, sicuro
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në italisht, singolo në shqip
një në italisht