perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

njoftoj në italisht

Fjalë: njoftoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (10): comunicare, riferire, riportare, avvisare, informare, istruire, ragguagliare, annunciare, annunziare, notificare
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian njoftoj, njoftoj në italisht, comunicare në shqip
njoftoj në italisht