perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në italisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): cifra, novero, numero
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian numër, numër në italisht, cifra në shqip
numër në italisht