perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në italisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (3): mano, palma, palmo
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian pëllëmbë, pëllëmbë në italisht, mano në shqip
pëllëmbë në italisht

Fjalë të ngjashme

orë dore fitoj para