perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në italisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (2): interessare, riguardare
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian përkas, përkas në italisht, interessare në shqip
përkas në italisht