perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përmbaj në italisht

Fjalë: përmbaj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-italian
Përkthime (16): abbracciare, accludere, capire, contenere, intendere, racchiudere, rinchiudere, arrestare, astenersi, inibire, reprimere, ritenere, smettere, trattenere, comprendere, includere
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: italian përmbaj, përmbaj në italisht, abbracciare në shqip
përmbaj në italisht